Trešdiena, 24. aprīlis
Vārda dienas: Visvaldis,  Nameda,  Ritvaldis,  Ritums

personība

08:49 - 27.01.2024

Māsiņa, kas prot durt bez adatas

„Es esmu ļoti bagāta un ar dzīvi apmierināta! Man ir divas meitas, seši mazbērni un četri mazmazbērni. Visu mūžu esmu darījusi to, kas man ļoti patīk un ko droši varu saukt par sirdsdarbu,” saka kuldīdzniece LOLITA ZUNDOVSKA, kura agrākajā Kuldīgas bērnu konsultācijā visu mūžu nostrādājusi par medmāsu un nupat nosvinēja 85. dzimšanas dienu.

09:00 - 09.12.2023

Visu patīk izdarīt līdz galam

„Tā ir iespēja palīdzēt citiem,” par savas specialitātes izvēli saka Kuldīgas ģimenes ārste LĪGA LAGZDIŅA, kura šajā arodā strādā jau vairāk nekā trīs gadu desmitus.

15:02 - 01.11.2023

„Man dzīvē laimējies: varu darīt to, kas patīk”

RAMONA IRBE – Kuldīgas slimnīcas bērnu ārste un deju kolektīvu vadītāja – līdz pat vidusskolas izlaidumam neesot zinājusi, kādu profesiju izvēlēties. Taču bijis skaidrs, ka par skolotāju viņa negrib būt.

08:00 - 28.09.2023

Trenere ar lielo burtu

Jau izsenis Kuldīgā rudens sākas ar Kurzemes kausa izcīņu volejbolā. Tā ir spēle, kas vieno paaudžu paaudzes. Spēlē mātes un meitas, tēvi un dēli, bet prasmes viņiem ierāda treneri. Arī skrundeniece RUDĪTE KRONLAKA savulaik volejbolu spēlējusi pati, bet nu vairākus gadu desmitus tā pamatus māca jaunajai paaudzei.

08:00 - 16.08.2023

„Man padodas pacelt, iedvesmot”

„Neko speciālu nedaru, lai labi izskatītos. Vienkārši kalpoju Dievam – visu daru Viņam par prieku, un tā arī ir gan alga, gan zāles pret grūtsirdību un citām nebūšanām. Būtībā tas ir mans dzīvesveids – ar prieku dzīvot,” saka AGRITA STAŠKO.