Ceturtdiena, 23. maijs
Vārda dienas: Leontīne,  Leokādija,  Lonija,  Ligija

Sīkdatņu politika

“Jaunais kurzemnieks” SIA , pamatojoties uz piekrišanu, izmantojot sīkdatnes un citas tehnoloģijas, var apstrādāt tīmekļa vietnes kurzemnieks.lv apmeklētāja IP adreses, tīkla un atrašanās vietas datus, datus par atsevišķu tīmekļa vietnes daļu apmeklējumu un tā laiku. Piekrišanu var paust, atzīmējot aizpildāmos laukumus iznirstošajā sīkdatņu joslā. Sīkdatnes ir teksta faili, kurus jūsu tīmekļa pārlūkprogrammas noglabā jūsu datorā vai citā viedierīcē, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni. Obligātās sīkdatnes ir nosacījums tīmekļa vietnes izmantošanai, tām nav nepieciešama piekrišana. Trešās personas, izņemot turpmāk norādītās, nepiekļūst tīmekļa vietnē izmantojamajām sīkdatnēm. Zemāk redzamajā tabulā norādītas “Jaunais kurzemnieks” SIA  tīmekļa vietnē izmantotās sīkdatnes, kas palīdz sekot apmeklētāju skaitam un to vietnes apmeklējuma periodiskumam.

Lai iegūtu vairāk informācijas par to, kā Jūs varat kontrolēt sīkdatņu izmantošanu, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus, apmeklējiet vietni http://www.allaboutcookies.org/.

Mēs izmantojam Google Analytics tīmekļa vietņu analīzes pakalpojumu. Jūs varat uzzināt vairāk par Google Analytics šeit: https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=en. Jūs varat izmantot Google Analytics atteikšanās pārlūka pievienojumprogrammu, ja vēlaties, lai Google Analytics rīki neapkopo informāciju par jūsu tīmekļa pārlūkošanu.