Ceturtdiena, 25. aprīlis
Vārda dienas: Visvaldis,  Nameda,  Ritvaldis,  Ritums

#SIF_MAF2022

12:52 - 15.06.2023

Cik droši jūtamies, braucot ar velosipēdu?

“Bīstamākā vieta ir gājēja pāreja pie Zeberiņa pamatskolas. Katru rītu tur braucu ar riteni uz darbu, un gadās visādi brīnumi, jo autovadītājiem tā nav pārredzama.

08:00 - 27.02.2023

No idejas līdz peļņai: mērķtiecīgs ceļš ar pārbaudījumiem

Ar kādām grūtībām saskaras jaunie uzņēmēji, un kāda nozīme uzņēmumu attīstībā ir Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Kuldīgas biznesa inkubatoram? To Kurzemnieks jautāja SIA Mīci īpašniecei Kristīnei Volfai, SIA Tiny Bunny vadītājai Ilvai Kauliņai, SIA Agrotehnika īpašniekam Arturam Cimoškam, LIAA direktoram Kasparam Rožkalnam un ekonomikas ministrei Ilzei Indriksonei.

17:47 - 20.02.2023

Vispirms ideja, tad atbalsts un paša gribasspēks

Ar kādām grūtībām saskaras jaunie uzņēmēji, un kāda nozīme uzņēmumu attīstībā ir Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Kuldīgas biznesa inkubatoram? To Kurzemnieks jautāja SIA Mīci īpašniecei Kristīnei Volfai, SIA Tiny Bunny vadītājai Ilvai Kauliņai.  Uzņēmejdarbības vidi komentē SIA Agrotehnika īpašnieks Artūrs Cimoška, LIAA direktors Kaspars Rožkalns un ekonomikas ministre Ilze Indriksone.

08:00 - 31.01.2023

No idejas līdz peļņai: garš, grūts, bet interesants ceļš

Ar kādām grūtībām saskaras jaunie uzņēmēji, un kāda nozīme uzņēmumu attīstībā ir biznesa inkubatoram un atbalsta programmām? To Kurzemnieks jautāja dekoratorei IEVAI ŠTRO, Kuldīgas rotaļu istabas un apartamentu Brīnumzeme īpašniecei DIĀNAI PANTJUŠENKOVAI, Alsungas sausā saldējuma ražotājai KARĪNAI BUMBULEI, Kuldīgas biznesa inkubatora vadītājai LĪGAI RAITUMAI un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Kurzemes reģiona nodaļas vadītājam RALFAM […]

08:00 - 30.12.2022

Būvniecība – neparedzama, grūtību pilna

Pēdējos gados būvuzņēmēji saskārušies ar sarežģījumiem, ko izraisīja pandēmija un Krievijas sāktais karš Ukrainā. Neraugoties uz grūtībām, Kuldīgas novada pašvaldībai izdevies visu aizsākto turpināt. Par to, pēc kādiem kritērijiem tā izvēlas darītājus, ar ko vecpilsētas ēkās sastopas būvnieki un kāda ir situācija nozarē, stāsta Kuldīgas attīstības aģentūras pārstāves Dace Šēle un Ance Reķe, kā arī […]