Ceturtdiena, 28. septembris
Vārda dienas: Sergejs,  Svetlana,  Lana

kultūra

08:00 - 10.06.2023

Radoši, krāsaini, dažādi

Kuldīgas mākslas skolas absolventu radošo darbu prezentācijā Mākslas namā šogad piedalījās trīspadsmit 7. kursa audzēkņu.

09:00 - 29.04.2023

Mūza nāk pie darbīgajiem

„Kad man jautā par nodarbošanos, tad laikam jāsaka, ka esmu mūziķe, jo grūti izšķirties, kas esmu vairāk: komponiste, kas dzied, vai dziedātāja, kas komponē,” teic komponiste, pedagoģe un izpildītājmāksliniece, kādreizējā kuldīdzniece Līva Blūma. Pēc maģistra studijām kompozīcijā ASV Džonsa Hopkinsa universitātes Pībadija institūtā jaunā mūziķe pagājušajā rudenī atgriezusies Latvijā.

08:00 - 25.03.2023

Pakalpojumu dizains – rūpes par patērētāju

„Šī studiju programma man devusi ļoti daudz. Šķiet, tas ir ierakstīts zvaigznēs, ka mums visām tur bija jāsatiekas. Ļoti priecājos, ka tikām iekšā pirmajā laivā,” tā par Kuldīgā pieejamo Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) programmu Pakalpojumu dizaina stratēģijas un inovācijas stāsta kuldīdzniece Laura Volkonovska.

12:52 - 22.03.2023

Literatūras spēle “Reiz bija…”

Šogad 27. martā pirmo reizi tiks svinēta Eiropas Rakstnieku diena. Tās mērķis ir veicināt interesi par grāmatu lasīšanu, kā arī atklāt Eiropas valodu un literatūras daudzveidību.

08:00 - 13.03.2023

Sapnis ir īstenība

Kuldīgas kultūras centra sieviešu koris Gaisma ir jaunākais un sievišķīgi bagātākais vokālais kolektīvs novadā. Nesen nosvinēta vien sestā dzimšanas diena, tagad notiek intensīva gatavošanās Vispārējiem latviešu Dziesmu un deju svētkiem, kas arī ir viens no kolektīva dibināšanas iemesliem. Ideja brieda un nobrieda Kora dibinātāja, vadītāja un diriģente Jana Paipa par pirmsākumiem stāsta: „Tajā laikā novadā […]