07:04 - 06.04.2025

No 7. līdz 13. aprīlim Kuldīga aicina baudīt izsmalcinātas maltītes Kuldīgas Restorānu nedēļā.
Šogad pasākums pulcē ievērojamu dalībnieku skaitu – 14 restorānos un kafejnīcās būs iespēja baudīt īpašus piedāvājumus.
Vairāk informācijas: www.kuldigasrestoranunedela.lv
Nedēļas garumā gardēži varēs baudīt trīs kārtu maltītes, kas gatavotas no Kurzemes reģionā audzētiem un ražotiem produktiem. Restorānu nedēļā piedalās:
- Kuldīgā: Goldingen Room, Riverside, KOPA, Suši bārs Hercogs, Kuldīgas Metropole, Jēkaba sēta, Didro, Klūdziņa, Bangert’s, Pagrabiņš, Kursas zeme
- Skrundā: Skrundas muiža
- Ēdolē: Pilskrogs
- Snēpelē: Strauss un Kaza
Cena: Piedāvājumi pieejami par 25 eiro. Vairāki restorāni priecēs ar šefpavāra komplimentu un iespēju baudīt maltīti ar pieskaņotiem dzērieniem.
Šīs sezonas Restorānu nedēļas sauklis ir “Atklāj lokālās garšas kodu!”. Tās ietvaros šefpavāri ir izvēlējušies vairāku vietējo saimniecību produkciju, kā piemēram, šitaki sēnes no saimniecības “Garīkas”, foreles un putnu gaļu no saimniecības “Mazsālijas”, liellopu gaļu no saimniecības “Kolumbi”, medu no saimniecības “Baļļas”, dzērvenes no saimniecības “Stīgas”, truša gaļu no saimniecības “Zemturi” u.c. Kuldīgas Restorānu nedēļa ir lielisks veids, lai apmeklētāji ne tikai baudītu piedāvājumus, bet arī uzzinātu par vietējo saimniecību audzēto un ražoto produkciju.
10. sezonas jubileja – vēl vairāk radošuma un garšu, kuras laikā Restorānu nedēļas apmeklētāji varēs baudīt gan klasiskas, gan mūsdienīgas garšas, kas atspoguļo Kuldīgas garšu daudzveidību.
Pasākumu organizē Kuldīgas novada Tūrisma attīstības centrs (@VisitKuldiga)
No rītdienas sākas Restorānu nedēļa